do uzgodnienia

Praca Holandia od zaraz dla par na magazynie bez języka Woerden pakowanie odzieży

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Woerden
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 29 stycznia 2016 22:35

Zatrudnię od zaraz pary na magazynie w Woerden. Praca w Holandii dla Polaków przy pakowaniu ubrań, bez znajomości języka. Zapewniamy szkolenia wstępne, zakwaterowanie oraz pomoc w formalnościach.

Stanowisko: magazynier.
Stawka godzinowa: do uzgodnienia.
Lokalizacja pracy: Holandia, Woerden.

Obowiązki na stanowisku:

  • przyczepianie klipsów alarmowych;
  • naklejanie etykiet;
  • metkowanie towaru;
  • pakowanie odzieży w określony sposób.

Wymagania:

  • mile widziany język holenderski;
  • gotowości do podjęcia pracy od zaraz;
  • energiczności, zaangażowania;
  • dokładności;
  • zdrowia fizycznego;
  • dobrej kondycji;
  • gotowości do pracy fizycznej, pod presją czasu;
  • plusem będzie doświadczenie.

Oferujemy:

  • zatrudnienie dla par;
  • zakwaterowanie;
  • ubezpieczenie;
  • zrekompensowanie kosztów mieszkania;
  • wsparcie w sprawach formalnych;
  • pomoc w czasie wizyty lekarskiej;
  • umowę o pracę na holenderskich zasadach;
  • wypłaty wynagrodzenia co tydzień.

Aplikacje:
Zgłoszenia prosimy składać poprzez stronę internetową:

Informujemy, że odpowiadamy tylko na wybrane aplikacje.

Konieczne jest zaznaczenie lub dołączenie klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/praca-w-holandii-na-magazynie-dla-par-bez-jezyka-woerden-przy-pakowaniu-odziezy/

ID ogłoszenia: 55256abbcaeb1421