do uzgodnienia

Praca Holandia na produkcji sera od zaraz bez znajomości języka w Almere

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Almere
  • Opublikowany: 23 lutego 2016 14:22

Fabryka serów w Almere zatrudni od zaraz pracowników produkcji, do różnorodnych zadań. Aktualna praca w Holandii bez znajomości języka. Przyjmujemy również osoby bez doświadczenia.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Zarobki: do uzgodnienia.

Miejsce pracy: okolice Almere, Holandia.

Numer referencyjny: FABRYKA-SEROW-16P73

Zadania na stanowisku:

  • pakowanie sera według wytycznych;
  • praca przy taśmie produkcyjnej;
  • kontrolowanie jakości opakowań;
  • segregacja sera ze względu na rodzaj;
  • zbieranie zamówień dla klientów;
  • układanie pudeł lub skrzynek;
  • dbanie o porządek na stanowisku;
  • inne prace zlecane na bieżąco przez kierownika.

Oczekiwania wobec kandydata:

  • możliwość podjęcia pracy na co najmniej pół roku;
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • swobodne posługiwanie się językiem angielskim;
  • plusem będzie prawo jazdy kat.B;
  • dobre zdrowie;
  • uczciwe podejście do pracy;
  • motywacja.

Oferujemy:

  • dojazdy do pracy;
  • zakwaterowanie niedaleko zakładu zatrudnienia;
  • pomoc w organizacji wyjazdu do Holandii;
  • stawki godzinowe według CAO;
  • dodatki do pensji;
  • pracę na przynajmniej pół roku;
  • pomoc polskiego rezydenta;
  • ubezpieczenia, składki, świadczenia socjalne.

Dla kandydatów:
CV prosimy wysyłać pod poniższy adres mailowy. W tytule wiadomości prosimy zamieścić numer referencyjny ogłoszenia.

rekrutacja@fidess.pl

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/fabryka-serow-praca-w-holandii-na-produkcji-bez-doswiadczenia-almere-okolice/

ID ogłoszenia: 72956cc4418479c9

ilość wszystkich wyświetleń: 778, dzisiaj: 1