do uzgodnienia

Praca Holandia od zaraz produkcja przy sortowaniu-pakowaniu bez języka Eindhoven

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Eindhoven
  • Opublikowany: 4 września 2014 02:41

Poszukujemy od zaraz pracowników do pracy w Holandii w sortowani warzyw i owoców. Zatrudnienie w Eindhoven dla Polaków bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik na produkcji

Miejsce: Eindhoven

Wynagrodzenie: stawka do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Praca polegać będzie na pakowaniu warzyw i owoców.
  • Obowiązkiem będzie ważenie produktów.
  • Wszystkie zadania wykonywane będą na linii produkcyjnej

Wymagania:

  • posiadanie prawa jazdy kat.B
  • atutem będzie posiadanie numeru BSN
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • dodatkowym atutem przy rekrutacji będzie znajomość języka obcego
  • umiejętność dobrej organizacji
  • duża motywacja i zaangażowanie
  • każdy kandydat musi mieć możliwość osobistego przyjazdu do biura w Lublińcu lub Wrocławia aby podpisać dokumenty

Oferujemy:

  • dobre zarobki
  • zapewniony bezpłatny transport pomiędzy pracą a miejscem zamieszkanie
  • zapewniona kwatera
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • ubezpieczenie

Aplikacja:
Dokumenty aplikacyjne należy przesłać na adres: directpeople.406485@poczta.startpraca.pl

źródło: http://www.praca4u.net/pracownik-produkcyjny-id237851.html

ID ogłoszenia: 9385407af7571d0a

2 Odpowiedzi na “Praca Holandia od zaraz produkcja przy sortowaniu-pakowaniu bez języka Eindhoven”

  1. Witam serdecznie jestem zainteresowany ta oferta pracy moj tel +48 509 815 966

  2. Witam jestem zainteresowany Pańsstwa oferta bardzo prosze o kontakt telefoniczny 514-167-781