do ustalenia

Praca Holandia na produkcji przy pakowaniu kanapek bez języka Tilburg

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Tilburg
  • Opublikowany: 1 września 2014 02:24

Dam pracę w Holandii na linii produkcyjnej przy pakowaniu kanapek. Oferta z Tilburga dla pakowaczy bez znajomości języka holenderskiego. Zatrudnienie na dłuższy okres.

Stanowisko: Pracownik do pakownia
Lokalizacja: Holandia, Tilburg
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
- krojenie produktów
- przygotowywanie mieszanek warzywnych
- pakowanie kanapek i kawałków mięsa
- naklejanie kodów
- kontrolowanie jakości gotowych wyrobów

Wymagania:
- język angielski lub niemiecki na dobrym poziomie
- możliwość wyjazdu za granicę na dłuższy okres czasu
- posiadanie doświadczenia będzie mile widziane
- przestrzeganie zasad higieny
- osoba odpowiedzialna, punktualna, zaangażowana

Oferujemy:
- codzienny transport do miejsca pracy
- organizujemy wyjazd z Polski do Holandii
- dobre wynagrodzenie
- zapewniamy miejsce noclegowe
- pomagamy prawidłowo wypełnić dokumenty aplikacyjne
- zatrudnienie na dłuższy okres czasu

Aplikacja:
Zainteresowanych ogłoszeniem prosimy o aplikowanie za pomocą strony: http://www.sbaeuro.pl/zarejestruj-sie/

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-22jla6/

ID ogłoszenia: 1695403af155b0ac

1 odpowiedź na “Praca Holandia na produkcji przy pakowaniu kanapek bez języka Tilburg”

  1. Witam, jestem bardzo zainteresowany ogłoszeniem o pracy. Mam 24 lata, wolny od nałogów, stanu wolnego.
    Proszę o kontakt 790892011 lub mailowo thango@wp.pl