8,67 euro/h

Praca Holandia na produkcji przy pakowaniu ciastek bez języka od zaraz Haga

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Haga
  • Doświadczenie: Wymagane
  • Opublikowany: 11 lutego 2015 01:40

Oferujemy możliwość pilnego podjęcia pracy w Holandii przy pakowaniu ciastek na linii produkcyjnej. Oferta z Hagi od zaraz bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: Pakowacz ciastek na produkcji

Lokalizacja: możliwe różne miejsce zatrudnienia, między innymi – Haga, Groningen, Amsterdam, Eindhoven

Termin: od zaraz

Wynagrodzenie: 8,67 euro brutto za godzinę

Obowiązki:

  • Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za pracę przy taśmie produkcyjnej w fabryce przy pakowaniu ciastek i słodyczy.
  • Zadania osoby zatrudnionej są następujące: zdejmowanie ciastek z taśmy, układanie ich, paczkowanie, wkładanie paczek w opakowania kartonowe i paletowanie.
  • Niezbędna jest stała kontrola jakości wyrobów.

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • doświadczenie w pracy na produkcji spożywczej jest niezbędne
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • zwinność, ostrożność
  • zdolności manualne
  • chęć do wyjazdu i podjęcia pracy w tym charakterze
  • mile widziane zgłoszenia od osób z prawem jazdy kat.B

Oferujemy:

  • dodatki pieniężne – w formie bonusu na wakacje
  • legalne warunki zatrudnienia
  • zorganizowane lokum na miejscu
  • pracodawca zapewnia bezkosztowy transport w Holandii
  • pomoc na miejscu i w trakcie rekrutacji, zajmowanie się tłumaczeniem dokumentów
  • umowa tymczasowa

Aplikacja:
Wiadomość z CV należy przesłać na poniżej podany adres.

Kontakt: REKRUTACJA@FIDESS.PL z dopiskiem: CIASTKA-D 15P2

źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-bez-jezyka-holandia-praca-na-produkcji-przy-pakowaniu-ciastek-haga/

ID ogłoszenia: 15854d9dfd73210f