stawki wiekowe

Praca Holandia na produkcji cięcie warzyw od zaraz bez języka Eindhoven

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Eindhoven
  • Znajomość jęzka: Komunikatywna
  • Doświadczenie: Wymagane
  • Opublikowany: 16 czerwca 2014 00:02

Pilnie poszukujemy pracowników na produkcji. Ogłoszenie pracy w Holandii przy cięciu warzyw bez znajomości języka holenderskiego ale z angielskim. Zatrudnienie w Eindhoven od zaraz.

Stanowisko: Pracownik na produkcji

Lokalizacja: Eindhoven

Zarobki: obowiązują stawki wiekowe od 6 euro brutto w przypadku kandydata 19 letniego do 9,03 euro brutto/h przy 23 letnim kandydacie

Termin: praca od zaraz na pół roku

Obowiązki:

  • Pracownik będzie miał za zadanie pracować na produkcji i ciąć warzywa.

Oczekiwania:

  • chęć podjęcia pracy na dłuższy okres
  • doświadczenie w podobnej pracy
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego jest obowiązkowa do podjęcia tej pracy
  • poszukujemy osoby uczciwej, obowiązkowej, zaangażowanej, zmotywowanej.
  • chęć nauki nowych rzeczy

Oferujemy:

  • zamieszkanie zapewnione po przyjeździe płatne tygodniowo 84,45 euro
  • pracodawca zapewnia od 36 do 40 h pracy tygodniowo
  • zapewnione ubezpieczenie na koszt pracownika w wysokości 18,90 euro tygodniowo
  • praca w godzinach 13 do 21
  • przejazdy do pracy i z pracy zapewnione

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem proszone są o przesłanie wiadomości z CV na adres:

  • Holandia@eurowork.net.pl

w tytule prosimy wpisać: pracownik produkcji: cięcie warzyw

źródło: http://www.praca4u.net/pracownik-produkcji-ciecie-warzyw-id224385.html

ID ogłoszenia: 6195399d4e73a25b

ilość wszystkich wyświetleń: 1790, dzisiaj: 1

4 Odpowiedzi na “Praca Holandia na produkcji cięcie warzyw od zaraz bez języka Eindhoven”

  1. jestem zaintersowany pracowalem juz na produkcji spozywczej.kontak Mateusz19900@op.pl pozdrawiam

  2. Mariusz0214 na 17 czerwca 2014 @ 10:08

    Witam, jestem zainteresowany tą ofertą pracy, prosiłbym o kontakt 505212209

  3. jestem zainteresowany gotów na wyjazd od zaraz 2 osoby w ofercie ja rozmawiam po angielsku b.dobrze kolega sie uczy , doświadczenie mamy z prac za granica , holandia , anglia . wiek – 20 kolega , 23 ja z językiem ang, prosimy o szybki kontakt : 880 901 811 lub mail : matgor@vp.pl