do uzgodnienia

Praca Holandia na produkcji mrożonek bez znajomości języka Waalwijk

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Waalwijk
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 21 stycznia 2015 01:23

Poszukujemy pracowników do podjęcia pracy w Holandii na produkcji mrożonek w fabryce z Waalwijk. Oferta bez znajomości języka i doświadczenia przy pakowaniu, obsłudze taśmy produkcyjnej.

Stanowisko: Pracownik na produkcji mrożonek

Lokalizacja: Waalwijk, Holandia

Liczba wolnych stanowisk: 10

Obowiązki:

  • głównie prace manualne przy pakowaniu, przekładaniu i etykietowaniu towaru.
  • Do zadań należeć będzie wkładanie opakowań do kartoników a te do dużych kartonów i paletowanie.
  • Obsługiwanie maszyn po uprzednim szkoleniu

Oczekiwania:

  • umiejętność utrzymania szybkiego tempa pracy produkcyjnej
  • pracodawca wymaga znajomości języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu dobrym
  • atutem będzie przyjazd swoim autem
  • doświadczenie będzie dodatkowym atutem

Oferta:

  • zatrudnienie na bardzo dobrych warunkach
  • możliwość rozwijania się i awansu
  • premie uznaniowe
  • dla chętnych możliwość skorzystania z opcji płatnego zamieszkania lub zorganizowanie sobie go samodzielnie
  • wsparcie i pomoc we wszelkich możliwych problemach

Aplikacja:
Dokumenty aplikacyjne można przesyłać wyłącznie poprzez stronę:

ID ogłoszenia: 18154bd85fc4811a