do ustalenia

Praca Holandia bez znajomości języka produkcja sera od zaraz Zeewolde

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Zeewolde
  • Opublikowany: 7 maja 2015 00:27

Oferujemy możliwość podjęcia pracy w Holandii w przetwórni mlecznej z Zeewolde na produkcji sera. Ogłoszenie dla Polaków bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik na produkcji sera

Termin: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Zeewolde, Holandia

Wynagrodzenie: stawka do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Wszelkie zadania wykonywane będą przy taśmie produkcyjnej. Osoba zatrudniona będzie miała za zadanie pakować ser.
  • Do zadań należeć będzie przeprowadzanie kontroli jakości produktów oraz obsługa maszyn takich jak krajalnica.

Oczekiwania:

  • sprawne posługiwanie się nożem
  • szybkość, zdolności manualne
  • możliwość pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • energiczność
  • duża motywacja

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz
  • atrakcyjne zarobki
  • szkolenie wprowadzające
  • pomoc w kwestiach organizacyjnych
  • zapewniona kwatera
  • opłacone ubezpieczenie
  • terminowe wypłacenie należności

Aplikacja:
Wiadomość zatytułowaną: „SERY” prosimy przesłać na poniżej podany adres:
abpraca.1201982@poczta.startpraca.pl

źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/dam-prace-w-holandii-bez-jezyka-na-produkcji-sera-zeewolde-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 615554a881eb1a83