do uzgodnienia

Praca Holandia bez znajomości języka pakowanie słodyczy od zaraz Roosendaal

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Roosendaal
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 30 listopada 2016 22:53

Aktualna praca w Holandii w zakładzie produkcyjnym z Roosendaal. Oferta zatrudnienia skierowana do osób bez znajomości języka oraz doświadczenia przy pakowaniu słodyczy przy taśmie.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce zatrudnienia: Roosendaal, Haolandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: do uzgodnienia

Opis stanowiska:

  • praca stojąca na produkcji słodyczy przy taśmie
  • pracownik będzie odpowiedzialny za segregację oraz pakowanie słodyczy
  • inne bieżące zadania

Wymagania:

  • co najmniej podstawowa znajomość języka angielskiego
  • dobry ogólny stan zdrowia
  • gotowość do podjęcia pracy w Holandii na dłuższy okres
  • sprawność fizyczna
  • możliwość natychmiastowego wyjazdu

Oferujemy:

  • wsparcie i opiekę polskiego koordynatora na miejscu
  • perspektywę na przedłużenie współpracy
  • pracę na podstawie legalne umowy na zasadach obowiązujących w Holandii
  • pomoc w organizacji transportu z Polski

Aplikacja:

Kandydatów zapraszamy do wysyłania aplikacji na adres e-mail:

r.jakubowski@beetsma.pl

W wiadomości należy umieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji.

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/dam-prace-w-holandii-od-zaraz-pakowanie-slodyczy-bez-jezyka-roosendaal/

ID ogłoszenia: 771583ef27c222a9