9,87 euro/h brutto

Praca Holandia bez znajomości języka na produkcji batoników od zaraz 2017 Leerdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Leerdam
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 1 października 2017 03:26

Możliwość podjęcia pracy w Holandii od zaraz na produkcji batoników. Zatrudnienie 2017 możliwe w Leerdam dla pracowników bez znajomości języka przy pakowaniu wyrobów.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce zatrudnienia: Leerdam, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Liczba miejsc: 2

Wynagrodzenie: 9,87 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika będzie pakowanie pakowanie batonów: wysokobiałkowych oraz musli
  • do obowiązków osoby zatrudnionej będzie należało etykietowanie oraz kontrola jakości produktów

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • dodatkowym atutem będzie prawo jazdy kat.B
  • możliwość podjęcia pracy na dłuższy okres

Oferujemy:

  • wzrost stawki godzinowej do 11,12 po pół roku pracy
  • wsparcie w załatwianiu spraw formalnych
  • zapewniony transport do pracy
  • zaliczkę do przepracowanym tygodniu
  • opiekę polskich koordynatorów
  • ubezpieczenie dla pracowników na czas pobytu
  • zakwaterowanie na miejscu
  • pracę w systemie zmianowym

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, jeśli jesteście zainteresowani ofertą zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na adres:

rzeszow@covebo.pl

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-przy-pakowaniu-czekoladek-dortmund/

ID ogłoszenia: 38759cf15bdca818