6,70 GBP za godz.

Praca Anglia w Stevenage bez znajomości języka przy pakowaniu warzyw

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Stevenage
  • Opublikowany: 15 listopada 2015 00:58

Poszukujemy Polaków do pracy w Anglii przy pakowaniu warzyw na produkcji. Oferta ze Stevenage bez znajomości języka angielskiego i doświadczenia. Ogłoszenie kierowane jest do osób mogących podjąć zatrudnienie na dłuższy okres.

Stanowisko: pracownik przy pakowaniu
Lokalizacja: Anglia, Stevenage
Wynagrodzenie: 6,70 GBP za godz.

Zadania:
Pracownik pakuje warzywa, kontroluje ich jakość oraz pikuje. Po zakończonej pracy należy uporządkować stanowisko.

Wymagania:
- zależy nam na kandydatach dobrze zarządzających czasem
- należy punktualnie przychodzić do pracy
- pozytywne nastawienie do życia i ludzi
- bez problemów ze zdrowie
- zaangażowanie, niezawodność
- dbanie o higienę osobistą
- elastyczność godzinowa

Oferujemy:
- w ciągu tygodnia zapewniamy pracę od 4 do 6 dni
- dobre stawki godzinowe
- jasne warunki zatrudnienia
- umowę na okres stały
- wynagrodzenie wypłacane zawsze w ustalonym terminie
- wprowadzenie w system działania firmy

Aplikacja:
Czekamy na zgłoszenia pod adresem mailowym: pniedzielski@jark.co.uk
Należy dołączyć klauzulę o przetwarzaniu danych osobowych.

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/praca-w-anglii-przy-pakowaniu-warzyw-bez-znajomosci-jezyka-stevenage/

ID ogłoszenia: 9185647526257f26