do ustalenia

Praca Anglia przy recyklingu sortowanie śmieci na taśmie od zaraz Worcester

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Worcester
  • Znajomość jęzka: Podstawowa
  • Opublikowany: 26 maja 2015 03:56

Oferujemy pracę w Anglii od zaraz przy sortowaniu odpadów przy taśmie produkcyjnej. Ogłoszenie skierowane dla Polaków przy recyklingu w Worcester. Pracodawca wymaga podstawowej znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik do sortowania odpadów

Miejsce zatrudnienia: Worcester, UK

Zarobki: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Zadania związane z sortowaniem odpadów i pozyskiwaniem surowców które mogą być ponownie wykorzystane.
  • Praca odbywać się będzie na taśmie.

Oczekiwania:

  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • brak problemów zdrowotnych
  • możliwość pracy w godzinach dodatkowych
  • wysokie zdolności manualne, zwinność, sprawność
  • aktualne zamieszkanie w Anglii
  • znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym

Oferujemy:

  • pracę tymczasową
  • możliwość otrzymania podwyżki po przepracowaniu 13 tygodni
  • praca w godzinach popołudniowych
  • możliwość pracy również w soboty – jest to forma nadgodzin dla chętnych
  • osoby które się sprawdzą mogą liczyć na umowę stałą
  • ewentualna podwyżka po 13 tygodniach dobrej pracy
  • po okresie próbnym możliwość pracy na zmianie dziennej
  • niedziele są wolne

Aplikacja:
Wiadomość e-mail należy przesłać na adres:

  • adrian.kaminski@backupstaff.co.uk

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/anglia-praca-w-worcester-dla-polakow-na-produkcji-przy-sortowaniu-smieci/

ID ogłoszenia: 4835563af2e097f7