od 7 GBP za godzinę brutto plus premie

Praca Anglia od zaraz na magazynie supermarketu w St.Albans podstawowa znajomość języka

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: St. Albans
  • Znajomość jęzka: Podstawowa
  • Opublikowany: 11 lutego 2016 23:15

Poszukiwani pracownicy na magazyn supermarketu w St.Albans od zaraz do pakowania towarów lub paletowania. Oferta pracy w Anglii dla Polaków z podstawową znajomością języka.

Stanowisko: magazynier.

Miejsce pracy: St.Albans, Anglia.

Wynagrodzenie: od 7 GBP za godzinę plus premie 1,50 GBP, zmiany nocne płatne 8 GBP również z dodatkiem.

Zadania na stanowisku:

  • paletowanie i pakowanie towarów w określony sposób;
  • utrzymanie porządku na magazynie;
  • inne prace zlecone przez kierownictwo.

Wymagania:

  • punktualność i odpowiedzialne podejście;
  • zdrowie fizyczne i zwinność;
  • uczciwość wobec pracodawcy;
  • możliwość pracy na zmiany;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie plusem;
  • podstawowa znajomość języka angielskiego.

Zapewniamy:

  • pracę na pełny etat;
  • początkowo zatrudnienie na okres próbny 12 tygodni;
  • zmianowy tryb pracy;
  • przeszkolenie z obsługi wózków LLOP oraz skanera.

Aplikacje:
CV w języku angielskim prosimy wysyłać pod podany poniżej adres:
watford@nrsrecruitment.co.uk

tel. 07949 393437

Zaznaczamy, że odpowiemy wyłącznie na wybrane przez nas zgłoszenia.

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/praca-w-anglii-na-magazynie-supermarketu-st-albans-z-podstawowym-angielskim/

ID ogłoszenia: 69956bcf36f12fd6

ilość wszystkich wyświetleń: 788, dzisiaj: 1