8,50 GBP brutto za godzinę

Praca Anglia od zaraz dla par pakowanie ciastek bez znajomości języka Londyn

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Londyn
  • Doświadczenie: Wymagane
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 13 stycznia 2017 01:39

Aktualnie poszukujemy 4 pracowników na stanowisko pakowacza w zakładzie z Londynu. Od zaraz praca w Anglii przy pakowaniu ciastek dla osób bez języka z zakwaterowaniem płatnym.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce zatrudnienia: Londyn, Anglia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 8,50 GBP na godzinę brutto

Liczba wakatów: 4

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika będzie układanie ciastek w stosy po 12 lub 18 sztuk, a następnie wkładanie do urządzenia paczkującego
  • po przeszkoleniu osoby zatrudnione mogą zostać przydzielone do obsługi maszyn na produkcji

Wymagania:

  • co najmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego u jednej osoby w grupie
  • zaletą będzie znajomość przepisów HACCP
  • zdolność bezkonfliktowej pracy w zespole
  • możliwość pilnego wyjazdu
  • posiadanie doświadczenia na produkcji żywności
  • pełna dyspozycyjność na okres 4 miesięcy
  • otwartość i komunikatywność

Oferujemy:

  • pomoc w załatwianiu formalności
  • miejsce do zamieszkania w cenie 90 GBP tygodniowo, potrącane z wypłaty
  • atrakcyjne zarobki wypłacane na konto w terminie
  • legalną umowę z agencją
  • możliwość przedłużenia współpracy

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą zachęcamy do wysyłania zgłoszeń na adres:

uk-employment@europe.com

W tytule wiadomości należy napisać „produkcja ciastek Londyn 01/2017”.

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/bez-jezyka-praca-anglia-przy-pakowaniu-ciasteczek-dla-par-w-londyn-2017/

ID ogłoszenia: 31958780a9780bbe