18000 GBP/rok

Praca Anglia na produkcji rybnej przy kontroli jakości od zaraz Reading

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Reading
  • Znajomość jęzka: Komunikatywna
  • Doświadczenie: Wymagane
  • Opublikowany: 23 kwietnia 2015 02:46

Szukamy pilnie pracownika do przetwórni rybnej z Reading jako kontrolera jakości przy taśmie produkcyjnej. Ogłoszenie pracy w Anglii dla Polaków od zaraz.

Stanowisko: Kontroler jakości w przetwórni rybnej

Lokalizacja: Reading, UK

Termin: od zaraz

Zarobki: 18000 GBP/rocznie

Obowiązki:

  • Pracownik odpowiedzialny będzie za pracę na produkcji w przetwórni rybnej przy kontroli jakości wyrobów. Osoba zatrudniona zadania wykonuje przy taśmie produkcyjnej.

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy na 12 miesięcy
  • znajomość BRC oraz HACCP
  • możliwość wyjazdu od zaraz
  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • znajomość i przestrzeganie zasad BHP

Oferujemy:

  • wsparcie na miejscu we wszelkich kwestiach od zaaklimatyzowania się do spraw urzędowych
  • bardzo dobre warunki pracy
  • istnieje opcja skorzystania z płatnego ok 50-60 GBP zakwaterowania
  • ok 48 godzin pracy w tygodniu
  • zatrudnienie na rok

Aplikacja:
Zgłoszenie prosimy przesłać na adres:

  • biuro@imperial.org.pl

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/dam-prace-w-anglii-na-produkcji-przy-kontrolowaniu-jakosci-ryb-reading/

ID ogłoszenia: 67055354e2981e97