do uzgodnienia

Praca Anglia dla par od zaraz przy pakowaniu dań gotowych bez języka Birmingham

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Birmingham
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 20 października 2016 22:57

Ogłoszenie pracy w Anglii dla par  przy pakowaniu dań na linii produkcyjnej. Poszukiwane są osoby bez znajomości języka do zatrudnienia od zaraz w Birmingham.

Stanowisko: pakowacz na produkcji

Lokalizacja: Birmingham, Anglia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Liczba miejsc: 4

Opis stanowiska:

  • praca na produkcji gotowych dan mrożonych np. warzyw na patelnię, frytek, paluszków rybnych, makaronów polega na pakowaniu produktów
  • zadaniem pracownika będzie kontrola jakości oraz obsługa urządzeń pakujących

Wymagania:

  • dobra organizacja i samodzielność
  • znajomość angielskiego tylko na własne potrzeby
  • stosowanie się do zasad BHP
  • zaletą będzie doświadczenie na produkcji żywności

Oferujemy:

  • stałą pracę dla par z umową próbną
  • szkolenia po polsku
  • możliwa zaliczka po 1 tygodniu
  • pomoc w znalezieniu mieszkania
  • pracę w wielonarodowościowej grupie

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres: jobs4u@englandmail.com Pary oraz grupy prosimy o wysyłanie wspólnej aplikacji. W tytule wiadomości należy wpisać „pakowanie dań gotowych Birmingham 10/2016″.

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/dam-prace-w-anglii-dla-par-przy-pakowaniu-dan-gotowych-bez-znajomosci-jezyka-w-birmingham/

ID ogłoszenia: 985807bb0ac5ad6