155 NOK/h

Pomocnik na produkcji spożywczej Norwegia praca od zaraz Narvik

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Narvik
  • Znajomość jęzka: Dobra
  • Doświadczenie: Wymagane
  • Opublikowany: 22 listopada 2013 00:15

Firma z branży spożywczej cukierniczo piekarniczej z Narvik poszukuje osób. Praca w Norwegii od zaraz przy smażeniu, pieczeniu oraz pakowaniu wyrobów. Pracodawca wymaga dobrej znajomości języka angielskiego lub norweskiego.

Stanowisko: Pomocnik na produkcji spożywczej

Miejsce: Narvik, Norwegia

Płaca: 155 NOK/h, pracowników obowiązuje dodatek za pracę w nocy w wysokości 76 NOK

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie zadań na produkcji spożywczej: piekarniczo cukierniczej.
  • Pracownik będzie miał za zadanie smażyć oraz piec a następnie pakować gotowe wyroby.

Wymagania:

  • możliwość wyjazdu do pracy w Norwegi na 6 miesięcy
  • dobra znajomość języka norweskiego lub angielskiego
  • udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferta:

  • Praca odbywa się w systemie zmianowym, również na noce i weekendy
  • dobre wynagrodzenie plus dodatki za pracę w nocy
  • pomoc przy znalezieniu zamieszkania
  • odprowadzanie składek
  • dobra atmosfera w miejscu pracy
  • dla najlepszych pracowników możliwość stałego zatrudnienia

Aplikacja:
Zainteresowanych tą ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV na adres: post@eterni.no

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-w-norwegii-produkcja-spozywcza-pomocnik-od-zaraz-narvik/

ID ogłoszenia: 811528e036aaa510

ilość wszystkich wyświetleń: 4461, dzisiaj: 1

2 Odpowiedzi na “Pomocnik na produkcji spożywczej Norwegia praca od zaraz Narvik”

  1. Jestem zainteresowany pracą. Proszę o kontakt tel. 665983665

  2. Witam jestem zainteresowany Państwa oferto pracy Kamil 22 lata
    Nie jestem karany,natomiast uczciwy i dyspozycyjny otwarty
    jez.ang komunikatywny prawo jazdy kat.B
    Jeżeli interesuje was moje kandydatura proszę o kontakt 604-822-212 e-mail
    marewa021991@o2.pl
    Jestem w pełni dyspozycyjny do podjęcia pracy od zaraz pozdrawiam i proszę o kontak