8,50 euro brutto plus dodatki

Praca w Niemczech na produkcji dań mrożonych bez języka od zaraz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Doświadczenie: Wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 28 stycznia 2015 02:46

Atrakcyjna propozycja pracy w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego na produkcji dań gotowych. Oferta z Berlina od zaraz dla Polaków w fabryce na linii produkcyjnej.

Stanowisko: Pracownik na produkcji dań mrożonych

Miejsce: Berlin

Wynagrodzenie: 8,50 euro brutto za godzinę plus dodatki

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • Oferta pracy na produkcji dań gotowych mrożonych do odgrzania w piekarniku, na patelni lub w kuchence mikrofalowej.
  • Osoba zatrudniona będzie miała za zadanie wspierać procesu produkcyjne i zależnie do czego będzie przydzielona zajmować się: przygotowaniem półproduktów, wysmażać kotleciki, obsługiwać maszyny produkcyjne, kontrolować jakość, pakować przy taśmie oraz wykonywać inne prace produkcyjne.

Oczekiwania:

  • umiejętność utrzymywania porządku w miejscu pracy
  • przynajmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku produkcyjnym lub w gastronomii
  • znajomość systemu ISO 22000 lub HACCP
  • obowiązkowość, dynamiczne tempo pracy
  • sumienne wykonywanie powierzonych zadań
  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz

Oferujemy:

  • zatrudnienie na 6 miesięcy
  • umowę bezpośrednio z niemieckim przełożonym
  • zorganizowane tanie zamieszkanie
  • zapewniony dobry pakiet socjalny
  • opieka polskojęzycznego współpracownika
  • dodatki godzinowe w postaci premii uznaniowych i za nadgodziny
  • przyjazne warunki pracy

Aplikacja:
Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania zgłoszeń na adres: neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: „dania gotowe 01/15″

W wiadomości prosimy dołączyć CV oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji.

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/berlin-praca-w-niemczech-produkcja-spoz-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-2015/

ID ogłoszenia: 46654c772962f361