do ustalenia

Pakowanie żywności-pakowacz bez języka od zaraz Holandia praca w Enschede

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Enschede
  • Długość umowy: 12 mcy
  • Opublikowany: 28 lipca 2015 17:45

Od zaraz zatrudnimy pracowników na produkcję przy pakowaniu żywności na taśmie produkcyjnej bez znajomości języka. Holandia praca w Enschede jako pakowacz.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny – Pakowacz

Miejsce: Enschede, Holandia

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Opis stanowiska pracy:

  • Zatrudnienie w fabryce na produkcji spożywczej przy pakowaniu żywności.
  • Prace będą wykonywane przy taśmie produkcyjnej.

Oczekiwania:

  • atutem będzie posiadanie prawa jazdy kat.B
  • bycie na bezrobociu przynajmniej od roku lub wiek do 22 lat
  • wysokie zmotywowanie
  • preferowane osoby z doświadczeniem w pracy produkcyjnej
  • doskonałe zorganizowanie
  • możliwość zatrudnienia od zaraz

Oferta:

  • zapewnione ubezpieczenie
  • zakwaterowanie na miejscu w bardzo dobrych warunkach
  • przejazd do Holandii
  • zatrudnienie na 12 miesięcy z możliwością brania urlopów co 2 – 3 miesiące

Aplikacja:
Prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem CV na poniżej podany adres:

  • Sajkiewicz@covebo.pl

ID ogłoszenia: 61655b78915b5bf4