7GBP/h brutto

Pakowanie wędlin bez znajomości języka Anglia praca dla par Londyn 2015

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Londyn
  • Doświadczenie: Wymagane
  • Opublikowany: 8 stycznia 2015 03:49

Przetwórnia mięsna z Londynu zatrudni pracownika do pakowania wędlin przy taśmie produkcyjnej. Ogłoszenie pracy w Anglii bez znajomości języka dla par od stycznia 2015.

Stanowisko: Pakowacz

Miejsce pracy: Londyn, Anglia

Zarobki: 7 GBP za godzinę brutto

Termin: praca do podjęcia od zaraz

Obowiązki:

  • Pracownik będzie wkładał odpowiednią ilość plasterków wędliny do plastikowych tacek, kontrolował ich wagę oraz jakość.
  • Obowiązkiem może być również obsadzenie stanowiska operatora maszyn produkcyjnych tak jak: krajalnicy i sprzętu paczkującego

Wymagania:

  • możliwość do wyjazdu za granicę na okres 3 miesięcy
  • mile widziana znajomość języka angielskiego jednak nie jest to warunek przesądzający o wynikach rekrutacji
  • dobra kondycja
  • dobre zdrowie
  • doświadczenie w podobnej pracy wymagane

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy z agencją pośrednictwa pracy na okres 3 miesięcy
  • regularne wypłacanie należności
  • dobre zarobki
  • pomoc w organizacji dokumentów, spraw urzędowych oraz administracyjnych
  • zorganizowane miejsce zamieszkania płatne 50 GBP za tydzień
  • dla dobrych pracowników możliwość otrzymania premii

Aplikacja:

Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania wiadomości zatytułowanych: „pakowanie wędliny Londyn 2015″ na adres - jobs4u@englandmail.com

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/oferty-pracy-w-anglii-dla-par-bez-znajomosci-jezyka-pakowanie-wedliny-londyn/

ID ogłoszenia: 1154ad505c4d50f

1 odpowiedź na “Pakowanie wędlin bez znajomości języka Anglia praca dla par Londyn 2015”

  1. mateusz2585 na 8 stycznia 2015 @ 18:37

    Pakowanie wendlin londyn witam jestem zainteresowany praca od zaraz mam 23 lata prosze o kontakt na nr 725320278