8,50 euro brutto/h

Od zaraz pakowanie sera dla par praca Niemcy bez znajomości języka Berlin 2015

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Długość umowy: pół roku
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 26 stycznia 2015 01:59

Fabryka produkująca przetwory mleczne poszukuje od zaraz  3 pary na stanowisko pakowacza. Niemcy praca w Berlinie bez znajomości języka przy pakowaniu sera na taśmie produkcyjnej.

Stanowisko: Pakowacz sera

Lokalizacja: Berlin

Wynagrodzenie: po odliczeniu kosztów kwatery pracownik otrzyma 7,60 euro brutto za godzinę (stawka na umowie bez odciągania kosztów to 8,50 euro)

Oferta skierowana jest dla par

Liczba wolnych miejsc: 6 – 3 pary

Obowiązki:

  • Prace produkcyjne w fabryce wyrobów mlecznych.
  • Osoba zatrudniona będzie układać plasterki w odpowiedni sposób na tackach.
  • Zadania muszą być wykonywane sprawnie i zgodnie z tempem taśmy produkcyjnej.

Oczekiwania:

  • zdolność do przestrzegania najwyższych zasad BHP
  • posiadanie książeczki z sanepidu z aktualnymi badaniami
  • możliwość pilnego podjęcia pracy – sugerowany start to początek lutego 2015
  • zgodność, bezkonfliktowość
  • otwartość, obowiązkowość
  • preferowane osoby z doświadczeniem produkcyjnym lub wykształceniem w branży gastronomicznej
  • dyspozycyjność na pół roku
  • zaletą będzie własny samochód

Oferujemy:

  • zakwaterowanie zorganizowane i opłacone z wynagrodzenia w 2 osobowych pokojach – kwatera oddalona jest od zakładu o 6 km
  • bezpłatna rekrutacja
  • wsparcie w kwestiach urzędowych
  • nadgodziny płatne 0,75 euro za godzinę dodatkowo
  • na miejscu zapewniona pełna odzież ochronna, maseczki, czepki i rękawiczki
  • dobre zarobki

Aplikacja:
Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie zgłoszenia zatytułowanego: „pakowanie sera 02/15″
na adres kontaktowy: neuearbeit[at]berlin.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-dla-par-przy-pakowaniu-sera-bez-znajomosci-jezyka-berlin/

ID ogłoszenia: 69954c10b41c57c7

9 Odpowiedzi na “Od zaraz pakowanie sera dla par praca Niemcy bez znajomości języka Berlin 2015”

  1. Wraz z chłopakiem jesteśmy chętni podjęcia pracy. Prosimy o kontakt: 884 341 669

  2. Witam. Jestem zainteresowana waszą ofertą pracy. Proszę o kontakt almera666@wp.pl

  3. Ewelinaaaa191993 na 26 stycznia 2015 @ 21:35

    Witam
    Wraz z moim chłopakiem jesteśmy zainteresowani tą ofertą pracy.
    Jesteśmy bardzo sumienni i pracowici, dużą uwagę przywiązujemy do zadowolenia pracodawcy. Mamy możliwość przyjechania własnym samochodem, bardzo nam zależy na wyjeździe! Bardzo proszę o kontakt: 726 877 896.
    Pozdrawiam!

  4. MonikaAdam na 26 stycznia 2015 @ 22:22

    Witam serdecznie
    wraz z mężem jesteśmy zainteresowani powyższą ofertą pracy. Mamy 27 i 25 lat, a także duże doświadczenie w pracy za granicą. Prosimy o kontakt na adres monikak-90@o2.pl

  5. Witam jestem zainteresowany wraz z dziewczyna państwa ofertą pracy . Prosze o kontakt arek0203@poczta.fm oraz ola0203@interia.pl

  6. witam , jestem zainteresowany Państwa ofertą pracy. Jestem gotów do wyjazdu od zaraz , proszę o kontakt drogą elektroniczną na adres szczypa2010@op.pl lub pod nr 787805814, z góry dziękuję i pozdrawiam.

  7. beata komarnicka na 30 stycznia 2015 @ 12:19

    Witam wraz z partnerem pilnie poszukujemy pracy .Ukończyłam szkołę gastronomiczną ,posiadamy książeczki zdrowia i własny samochód.Praca przy taśmie nie jest nam obca jesteśmy sumienni pracowici i uczciwi. Mój nr 697627686 Pozdrawiamy.

  8. Monika i Krzysztof na 30 stycznia 2015 @ 19:29

    Witam jestem z dziewczyna zainteresowany ta praca. Pracowalismy na produkcji w Niemczech wiec mamy doswiadczenie. Mamy wlasne auto wiec nie bedzie to przeszkadzalo by dojechac na miejce do pracy. Jestesmy dyspozycyjni od zaraz. Prosze o kontakt telefoniczny na numer 665139459 lub 721370395

  9. Witam, wraz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani ofertą pracy, jesteśmy sumienni i bardzo angażujemy się w prace, umiemy także pracować w zespole,dyspozycyjni od zaraz, jeśli chodzi o zakwaterowanie to posiadamy również je w Berlinie poprzez rodzine. Prosze o kontakt na numer. 697-939-193