wg. stawek wiekowych

Pakowanie przekąsek dam pracę w Holandii od zaraz bez języka Cuijk

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Cuijk
  • Opublikowany: 11 maja 2015 01:36

Aktualne ogłoszenie pracy w Holandii na produkcji przekąsek bez znajomości języka holenderskiego. Zatrudnienie w Cuijk przy pakowaniu wyrobów od zaraz.

Stanowisko: Pakowacz przekąsek

Miejsce zatrudnienia: Cuijk, Holandia

Wynagrodzenie: zgodne ze stawkami wiekowymi od 6 do 9,53 euro brutto za godzinę pracy

Obowiązki:

  • Zatrudnienie odbywa się na produkcji przekąsek różnego typu. Pracownik będzie odpowiedzialny za udział w procesie pakowania wyrobów.

Oczekiwania

  • bardzo dobra kondycja
  • brak problemów zdrowotnych
  • zaświadczenie o niekaralności
  • referencje potwierdzające doświadczenie
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu A2 lub B1
  • motywacja
  • możliwość wyjazdu do pracy za granicą na okres 6 miesięcy
  • brak problemu z pracą w niskich temperaturach

Oferujemy:

  • ubezpieczenie
  • odprowadzanie składek
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora
  • pracodawca zapewnia lokum
  • zorganizowane darmowe przejazdy pomiędzy pracą a miejscem zakwaterowania
  • możliwość podjęcia długotrwałej współpracy

Aplikacja:
Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: gdansk@hobij.pl z dopiskiem: PAKOWANIE PRZEKASEK

Prosimy nie zapomnieć o dołączeniu CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/praca-w-holandii-przy-pakowaniu-przekasek-bez-znajomosci-jezyka-cuijk/

ID ogłoszenia: 426554fdd8fb80d5