do uzgodnienia

Pakowanie produktów Niemcy praca od zaraz na produkcji Zgorzelec

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Zgorzelec
  • Znajomość jęzka: Podstawowa
  • Opublikowany: 11 listopada 2013 10:29

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech na produkcji spożywczej. Zatrudnienie w Zgorzelcu przy pakowaniu produktów od zaraz na linii produkcyjnej. Od kandydatów wymaga się podstawowej znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Miejsce: Zgorzelec

Pensja: do uzgodnienia

Termin: od zaraz

Opis stanowiska:

  • Obsługa maszyn do pakowania
  • dbanie o porządek w miejscu pracy
  • czyszczenie i konserwacja urządzeń
  • korzystanie z wózków widłowych

Wymagamy:

  • Wymogiem obowiązkowym jest zamieszkanie kandydata na terenie powiatu zgorzeleckiego lub ościennego
  • znajomość języka podstawowa
  • możliwość przyjeżdżania do pracy samochodem
  • zdolność pracy grupowej, bezkonfliktowość
  • sumienność
  • umiejętność korzystania z komputera
  • uprawnienia na wózki widłowe
  • możliwość prac również w soboty i niedziele

Oferujemy:

  • satysfakcjonujące wynagrodzenie
  • Praca na stałe
  • umowa o pracę

Aplikacja:
Prosimy aplikować poprzez stronę: http://praca.gratka.pl/oferta/pracownik-produkcji-2087505.html

ID ogłoszenia: 597527ffc9ae28d9