do uzgodnienia

Pakowanie pomidorów oferta pracy w Holandii bez znajomości języka od zaraz Haga

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Haga
  • Opublikowany: 8 lutego 2015 20:51

Oferta pracy w Holandii dla Polaków bez znajomości języka i doświadczenia przy sortowaniu i pakowaniu pomidorów na taśmie produkcyjnej. Oferta z Hagi od zaraz.

Stanowisko: Pakowacz

Lokalizacja: Haga

Wynagrodzenie: stawka godzinowa do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Praca manualna przy taśmie produkcyjnej polegająca na sortowaniu i pakowaniu pomidorów.

Oczekiwania:

  • możliwość wyjazdu do Niemiec od zaraz
  • dyspozycyjność na 6 miesięcy
  • mile widziana znajomość języka angielskiego lub holenderskiego
  • pracowitość, zorganizowanie
  • duża motywacja
  • zręczność

Oferta:

  • zatrudnienie z zakwaterowaniem zapewnionym po przyjeździe
  • bezpłatny transport wewnętrzny na trasie lokum a praca
  • ubezpieczenie oraz składki
  • pomoc polskiego rezydenta na miejscu
  • wynagrodzenie wypłacane raz w tygodniu

Aplikacja:
Prosimy o przesłanie wiadomości z CV na poniższy adres:

  • oferta już nieaktualna

źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-holandia-praca-od-zaraz-przy-pakowaniu-pomidorow-haga/

ID ogłoszenia: 66454d3e68c30ef5

2 Odpowiedzi na “Pakowanie pomidorów oferta pracy w Holandii bez znajomości języka od zaraz Haga”

  1. rafalsied09 na 10 lutego 2015 @ 13:51

    Witam !
    Jestem pracowity, odpowiedzialny i chętny do każdej pracy.
    Jestem bez nałogów. Szybko nawiązuje kontakt w grupie.
    Mam 32 lata. jestem zainteresowany tą ofertą pracy.
    Bardzo proszę o kontakt.
    Tel. 727-551-987
    E-mail. rafal.siedlecki@o2.pl

    Z góry dziękuję i serdecznie pozdrawiam !

  2. Dawwiidd90 na 26 lutego 2015 @ 16:57

    witam mam 26lat młody energiczny szybo sie ucze prosze o kontakt dawid tele. 691086832