8,70 euro brutto/h

Pakowanie perfum praca w Niemczech bez znajomości języka od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Opublikowany: 25 sierpnia 2015 03:56

Zatrudnimy pracowników bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia do pakowania oraz przepakowywania perfum. Niemcy praca w Stuttgarcie od zaraz dla Polaków.

Stanowisko: Pakowacz perfum

Termin: od zaraz

Lokalizacja: Stuttgart, Niemcy

Wynagrodzenie: 8,70 euro brutto za godzinę

Obowiązki:

  • zrywanie starej folii
  • czasem wystarczy zmienić etykietę na kartonowym opakowaniu i nakleić nowy kod
  • w większości przypadków należy wyciągnąć flakony ze starych kartonowych opakowań
  • pakowanie flakoników w nowe tekturowe opakowania oraz zafoliowanie
  • paletowanie
  • przygotowywanie do procesu magazynowania

Oczekiwania:

  • dynamiczne tempo
  • wysokie zdolności manualne
  • dyspozycyjność od zaraz
  • znajomość języka niemieckiego nie jest konieczna
  • uczciwość
  • posiadanie zaświadczenia o niekaralności do wglądu
  • preferujemy zgłoszenia od pań
  • zmotywowanie
  • energiczność, dokładność
  • dbanie o estetyczny wygląd

Oferta:

  • bardzo dobre warunki oraz atrakcyjne zarobki
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • na miejscu pomoc z formalnościami
  • praca na pełny etat
  • dla osób zainteresowanych możliwe nadgodziny
  • umowa niemiecka zgodna z niemieckim kodeksem pracy
  • możliwość rozwoju

Aplikacja:
Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na poniższy adres:
ganztags-beruf@eclipso.de
W nagłówku wiadomości należy wpisać: 09/001/15

ID ogłoszenia: 43355db9da863135

2 Odpowiedzi na “Pakowanie perfum praca w Niemczech bez znajomości języka od zaraz”

  1. Witam,

    spełniam Państwa oczekiwania, jestem zainteresowana udziałem w rekrutacji,
    Proszę o informacje, kontakt.
    ssatyna@wp.pl

  2. Iwona-Kamil na 27 sierpnia 2015 @ 13:31

    Witam,
    Prosimy o kontakt. Wraz z mężem jesteśmy skrupulatni i gotowi do wyjazdu.

    ibronicka@gmail.com
    733-900-087