od 6.31 GBP godzina

Pakowanie owoców praca Anglia przy produkcji w Wielkiej Brytanii 2014

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Wielka Brytania
  • Znajomość jęzka: Dobra
  • Opublikowany: 23 października 2013 23:21

Przetwórnia owocowo-warzywna z Wielkiej Brytanii poszukuje osób do pracy w Anglii przy produkcji, sortowaniu oraz pakowaniu 2014. Od osoby zatrudnionej będzie wymagana znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnym.

Stanowisko: Pracownik do pakowania owoców

Miejsce: Wielka Brytania

Płaca: od 6.31 GBP godzina

Termin: od zaraz do marca / kwietnie 2014

Opis stanowiska:

  • Pakowacz owoców w hali produkcyjnej przy niskich temperaturach. Zadaniami pracowników będzie pakowanie oraz segregowanie owoców na linii produkcyjnej

Wymagamy:

  • umiejętności swobodnej komunikacji w języku angielskim
  • Wyczucie- bardzo ważne aby nie ‚obić’ owoców
  • zaangażowanie

Oferta:

  • Praca w uparciu o umowę
  • zamieszkanie- płatne, w przyczepach campingowych po 4-6 osób. Należność: 34.37 GBP tygodniowo plus opłaty
  • możliwe iż pracodawca może zażądać umieszczenia depozytu: 40-100 GBP
  • Przejazdy do i z pracy- dziennie koszt 7 GBP

Aplikacja:
Prosimy o przesłanie CV w języku angielskim na poniższy mail:
beata.chroscinska@wup.wrotapodlasia.pl w tytule emaila proszę wpisać – pakowanie owoców tel. 85 74 97 235

źródło: http://www.eures.praca.gov.pl/index.php?option=com_oferty&akcja=szczegoly_zagranica&o=1443

ID ogłoszenia: 5765268308a6277f

ilość wszystkich wyświetleń: 3922, dzisiaj: 1