do ustalenia

Od zaraz pakowanie odzieży praca w Holandii na magazynie bez języka dla par

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Woerden
  • Opublikowany: 20 kwietnia 2015 01:32

Magazyn odzieżowy z Woerden zatrudni pary do zbierania i pakowania zamówień. Holandia praca dla Polaków od zaraz bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Magazynier

Lokalizacja: Woerden

Termin: od zaraz

Zarobki: do ustalenia

Obowiązki:

  • Obsługiwanie dostaw, rozpakowywanie towaru na magazynie.
  • Oklejanie produktów nowymi metkami oraz zakładanie zabezpieczeń.
  • Pracownik będzie foliował odzież i wkładał do opakowań firmowych.
  • Obowiązkiem będzie również naklejanie cen. Zadania wykonywane są z użyciem skanera ręcznego.

Oczekiwania:

  • zręczność, zdolności manualne
  • duże zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • umiejętność szybkiej aklimatyzacji na nowym miejscu
  • bezkonfliktowość
  • niezawodność
  • komunikatywność, pozytywne nastawienie

Oferta:

  • praca ta, przeznaczona jest głównie dla par i studentów
  • zatrudnienie od zaraz
  • atrakcyjne zarobki wypłacane regularnie
  • zorganizowane ubezpieczenie
  • wsparcie polskojęzycznego pracownika
  • na miejscu zorganizowane jest lokum

Aplikacja:
Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia! Rekrutacja zamknięta.

źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-holandii-na-magazynie-pakowanie-ubran-woerden-bez-jezyka/

ID ogłoszenia: 7935530d41858950