169 NOK/h

Pakowanie łososia dam pracę w Norwegii dla par bez języka od zaraz Bergen

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Bergen
  • Doświadczenie: Wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 9 marca 2015 01:07

Aktualnie proponujemy zatrudnienie w Bergen na stanowisku pakowacza bez znajomości języka norweskiego. Oferta pracy w Norwegii dla par na produkcji rybnej.

Stanowisko: Pracownik do pakowania łososia

Miejsce pracy: Bergen

Wynagrodzenie: 169 NOK brutto za godzinę

Opis stanowiska:

  • Proste zadania wykonywane w pozycji stojącej przy taśmie produkcyjnej.
  • Pracownik będzie porcjował łososia zgodnie z wagą.
  • Łososia należy układać na plastikowych tackach i przekazywać je dalej do pakowania.
  • Obowiązkiem będzie sumienne kontrolowanie jakości ryby.

Oczekiwania:

  • posiadanie doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • obowiązkowa znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • posiadanie aktualnych badań sanepidowskich niezbędnych do pracy z żywnością
  • chęć zatrudnienia od zaraz
  • stosowanie się do zasad BHP
  • rzetelność

Oferta:

  • zatrudnienie na okres 3 miesięcy z możliwością podjęcia stałej pracy
  • pracodawca organizuje miejsce zamieszkania na koszt pracownika
  • wsparcie we wszelkich sprawach urzędowych i organizacyjnych na miejscu
  • regularne wypłaty przelewane na kontro

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie zgłoszenia z CV na adres: biuro@workingservice.pl
w tytule prosimy wpisać: „pakowanie łososia Norwegia 2015″

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-produkcja-rybna-norwegia-praca-dla-par-bez-znajomosci-jezyka-w-bergen/

ID ogłoszenia: 56654f9b77e68c87

1 odpowiedź na “Pakowanie łososia dam pracę w Norwegii dla par bez języka od zaraz Bergen”

  1. Dzień Dobry.
    Chetnie podejmę podejmę prace w/w wymienionym ogłoszeniu.
    -mam 37lat, kawaler, bez nałogów
    -pracowity, sumienny, odpowiedzialny, punktualny, dyspozycyjny
    -j.angielski w stopniu komunikatywnym
    -doświadczeni 10lat na podobnym stanowisku (pakowacz)
    -angielski Certyfikat szkolenia podstawowego na wózki widlowe
    kontakt: tadpal@interia.pl