7,80-9 GBP/h

Od zaraz pakowanie kawy dla par bez znajomości języka oferta pracy w Anglii Bradford

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Bradford
  • Długość umowy: 3 miesiące z możliwością przedłużenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 17 lipca 2016 19:19

Aktualna oferta pracy w Anglii od zaraz dla par przy pakowaniu kawy i kubka. Zatrudnienie od zaraz dla Polaków bez znajomości języka w Bradford na okres minimum 3 miesięcy.

Stanowisko: Pakowacz kawy

Miejsce zatrudnienia: Bradford, Wielka Brytania

Zarobki: 7,80 do 9 GBP na godzinę – osoby ze znajomością języka otrzymają wyższą stawkę godzinową

Liczba stanowisk do obsadzenia: 4

Rozpoczęcie: od zaraz

Oferta skierowana głównie dla par/małżeństw/członków rodziny.

Zakres zadań:

  • pracownik zajmuje się pakowaniem słoika z kawą oraz logowanym kubkiem do opakowań promocyjnych
  • konieczne będzie dbanie o estetyczne zamknięcie kartonu

Oczekiwania:

  • możliwość pilnego podjęcia pracy w Anglii
  • dyspozycyjność na okres minimum 3 miesięcy
  • zdolność do pracy w szybkim tempie
  • energiczność, zwinność
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • wysoka sprawność fizyczna
  • brak nałogów
  • zdolność do współpracy
  • komunikatywność
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • dużą zaletą będzie znajomość języka angielskiego

Zapewniamy:

  • opieka rezydenta polskojęzycznego na miejscu
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw formalnych
  • wysokie zarobki wypłacane w terminie
  • zakwaterowanie w cenie 120 GBP na tydzień od pary w komfortowych i w pełni wyposażonych mieszkaniach

Aplikacja:
Prosimy o przesłanie wiadomości zatytułowanej odpowiednio: „Pakowanie kawy Bradford 07/16″ na poniżej podany adres kontaktowy:

  • red-dot@gmx.co.uk

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/anglia-praca-dla-par-przy-pakowaniu-kawy-bez-jezyka-w-bradford-uk/

ID ogłoszenia: 445777bf522e81b