7,30 GBP/h

Pakowanie ciastek od zaraz oferta pracy w Angli na produkcji dla par Londyn

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Londyn
  • Znajomość jęzka: Podstawowa
  • Doświadczenie: Wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 5 lutego 2015 02:03

Pilnie poszukujemy pracowników do podjęcia pracy w Anglii przy pakowaniu ciastek na linii produkcyjnej. Oferta od zaraz dla par w fabryce cukierniczej z Londynu.

Stanowisko: Pakowacz ciastek

Miejsce pracy: Londyn

Zarobki: 7,30 GBP za godzinę

Czas trwania umowy: 3 miesiące

Termin: ASAP

Liczba wakatów: 4

Obowiązki:

  • Bardzo prosta praca przy układaniu ciastek w stosiki po 12 lub 18 sztuk a następnie ostrożne wkładanie ich do maszyny paczkującej.
  • Jedna z osób zatrudnionych przejdzie odpowiednie szkolenie i będzie odpowiedzialna za obsługę maszyny produkcyjnej.

Oczekiwania:

  • znajomość języka w stopniu przynajmniej podstawowym
  • konieczne jest doświadczenie w pracy na produkcji żywności
  • znajomość systemu HACCP
  • komunikatywność
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz

Oferujemy:

  • zatrudnienie za pośrednictwem agencji pracy
  • umowa tymczasowa
  • zapewnione zamieszkanie, koszt w wysokości 90 GBP za tydzień będzie potrącane z wynagrodzenia
  • uczciwe zarobki
  • terminowe wypłacanie wynagrodzeń
  • pomoc na miejscu

Aplikacja:
Prosimy o nie zwlekanie z przesłaniem zgłoszenia.
Wiadomość z CV prosimy wysłać na adres:

  • uk-employment@europe.com z dopiskiem: „produkcja ciastek Londyn 02/2015”

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-anglia-praca-przy-pakowaniu-ciastek-na-produkcji-dla-par-londyn-2015/

ID ogłoszenia: 88854d2783642f9d

1 odpowiedź na “Pakowanie ciastek od zaraz oferta pracy w Angli na produkcji dla par Londyn”

  1. Patryk227 na 9 lutego 2015 @ 09:33

    Witamy z tej strony Patryk i Paweł jesteśmy bardzo zainteresowani państwa oferta pracy możliwość podjęcia jej od zaraz mój tel 887052534