165 NOK/h brutto

Oslo oferta pracy w Norwegii na magazynie z elektroniką bez języka od zaraz

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Oslo
  • Doświadczenie: Wymagane
  • Opublikowany: 27 kwietnia 2015 02:38

Hurtownia elektroniki z Oslo zatrudni pracowników bez znajomości języka norweskiego na magazyn. Ogłoszenie pracy w Norwegii przy zbieraniu zamówień od zaraz.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Liczba stanowisk do obsadzenia: 2

Miejsce zatrudnienia: Oslo, Norwegia

Wynagrodzenie: 165 NOK brutto na godzinę

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • Oferta dotyczy prac na magazynie w hurtowni elektroniki. Do zadań pracownika należeć będzie zbieranie towaru zgodnie z zamówieniem, kompletowanie i pakowanie zamówień. Pracownik odpowiedzialny będzie za aktualizowanie baz danych w systemie informatycznym.

Oczekiwania:

  • obowiązkowo dobra znajomość jednego z następujących języków: norweski, angielski, niemiecki lub szwedzki – znajomość jest konieczna do obsługi systemu magazynowego
  • posiadanie zaświadczenie o niekaralności
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • dużą zaletą będzie posiadanie uprawnień na wózki widłowe

Oferujemy:

  • możliwość skorzystania z bezpłatnego kursu języka norweskiego
  • praca w firmie ze stabilną pozycją na rynku
  • pomoc przy relokacji
  • wsparcie przy zmianie miejsca zamieszkania

Aplikacja:
Uwaga! Podpisanie umowy odbywać się będzie w oddziale agencji w Szczecinie. Nie ma możliwości podpisania umowy na odległość, obowiązuje zatem stawiennictwo osobiste.

Prosimy uwzględnić koszt tłumaczenia dokumentów – ok 300-400 NOK – ta opłata zostanie pobrana z pierwszego wynagrodzenia.

Osoby zainteresowane zapraszamy do wysyłania zgłoszeń drogą elektroniczną.

Wiadomość należy zatytułować: „lagermedarbeider 24/2015″ i przesłać na adres: Lagerarbeid@fastservice.com

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dam-prace-w-norwegii-w-magazynie-z-elektronika-bez-jezyka-od-zaraz-oslo/

ID ogłoszenia: 238553d6a757b6fd