od 52 DKK netto/h

Operator wózka widłowego Dania praca na magazynie bez języka Hovedstaden

  • Kraj: Dania
  • Miasto: Hovedstaden
  • Doświadczenie: Wymagane
  • Opublikowany: 17 kwietnia 2014 01:03

Aktualnie poszukujemy pracownika na magazyn z Hovedstaden. Oferta pracy w Danii bez znajomości języka duńskiego na stanowisku operator wózka widłowego.

Stanowisko: Operator wózka widłowego

Miejsce pracy: Hovedstaden

Zarobki: na zmianie dziennej 52 DKK netto/h, zmiana nocna to 55 DKK netto/h

Obowiązki:

  • Pracownik zatrudniony będzie w duńskiej fabryce na stanowisku operatora wózka widłowego.
  • Do zadań należeć będzie zajmowanie się transportem wewnątrz firmy

Oczekujemy:

  • licencja na wózki
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • chęć do wyjazdu do pracy za granicę
  • odpowiedzialność
  • sumienność
  • rzetelność
  • poszukujemy osoby godnej zaufania na której będziemy mogli polegać

Oferta:

  • zlecenie na miesiąc
  • możliwość podejmowania innych zleceń w innych terminach
  • możliwość podjęcia legalnego zatrudnienia
  • duńskie warunki umowy
  • zapewnione zamieszkanie płatne w wysokości 1800 DKK miesięcznie

Aplikacja:
Chętnych prosimy o przesłanie aplikacji na adres:
balticworkforce@gmail.com w tytule wpisując „wózek”

źródło: http://skandynawia.pgra.pl/oferuje/fizyczna/pracownik-magazynu_i223

ID ogłoszenia: 803534ec0c10a235

ilość wszystkich wyświetleń: 1716, dzisiaj: 1

3 Odpowiedzi na “Operator wózka widłowego Dania praca na magazynie bez języka Hovedstaden”

  1. witam jestem zainteresowany praca operator wózka widłowego prosze o kontakt 883041160

  2. slawass1973 na 24 kwietnia 2014 @ 22:14

    Witam serdecznie jestem zainteresowany pracą operatora wózków widłowych ,posiadam staż na wózkach od 97 r ,także na wózkach wysokiego sztaplowania ,prosze o kontakt 506328132