143 SEK/h brutto

Ogłoszenie pracy w Szwecji bez języka na produkcji soków od zaraz Västerås

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto: Västerås
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 24 grudnia 2016 00:55

Od zaraz propozycja stałego zatrudnienia w zakładzie z Västerås dla osób bez znajomości języka oraz doświadczenia. Praca w Szwecji dla Polaków na produkcji naturalnych soków.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce zatrudnienia: Västerås, Szwecja

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 143 SEK na godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca polega na wytwarzaniu naturalnych soków bez dodatków konserwantów i ulepszaczy
  • zadaniem pracownika będzie kontrolowanie jakości surowców, obsługiwanie urządzeń oraz pakowanie gotowych wyrobów

Wymagania:

  • gotowość podjęcia stałej pracy w Szwecji od zaraz
  • zdyscyplinowanie
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie na produkcji żywności
  • dobra organizacja
  • zdolność pracy w szybkim tempie
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków

Oferujemy:

  • pracę na podstawie legalnej umowy na atrakcyjnych warunkach
  • atrakcyjne zarobki oraz wiele premii i dodatków
  • możliwość skorzystania z pakietu socjalnego
  • szansę rozwoju zawodowego
  • kompleksowe szkolenia
  • pomoc w znalezieniu miejsca do zamieszkania

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie zgłoszenia z z CV, LM oraz danymi kontaktowymi na adres:

arbetsmedlet@swedenmail.com.com z dopiskiem w tytule „SZWECJA PRACSA na produkcji soków, Västerås 2017″.

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-szwecji-od-stycznia-2017-bez-jezyka-produkcja-sokow-vasteras/

ID ogłoszenia: 370585daf002e804