128,60 SEK/h brutto

Ogłoszenie pracy w Szwecji bez języka na produkcji przynęt od zaraz 2017 Sztokholm

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto: Sztokholm
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 13 października 2017 18:52

Aktualne zatrudnienie 2017 od zaraz w Sztokholmie dla Polaków bez znajomości języka. Możliwość pracy w Szwecji na produkcji oraz przy pakowaniu przynęt wędkarskich.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce pracy: Sztokholm, Szwecja

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 128,60 SEK za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca w fabryce produkującej przynęty wędkarskie
  • zadaniem pracownika będzie montowanie części, farbowanie i lakierowanie
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za kontrolę jakości artykułów oraz wprowadzanie poprawek

Wymagania:

  • umiejętność pracy w szybkim tempie
  • zdolności manualne
  • dyspozycyjność od zaraz
  • status osoby niekaranej
  • dokładne i staranne wykonywanie zadań
  • pracowitość i sumienność

Oferujemy:

  • wsparcie na miejscu koordynatora z Polski
  • dobrą stawkę godzinową
  • pracę w Szwecji na minimum pół roku
  • pomoc w załatwianiu spraw formalnych

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych ofertą pracy prosimy o przesyłanie zgłoszeń z z CV, LM oraz danymi kontaktowymi na adres:

arbetsmedlet@swedenmail.com

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-praca-szwecja-od-zaraz-na-produkcji-przynet-wedkarskich-sztokholm/

ID ogłoszenia: 30559e0c088cbd36