166,80 NOK za godz. brutto

Ogłoszenie pracy w Norwegii od zaraz pakowanie mięsa bez języka Sarpsborg

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Sarpsborg
  • Opublikowany: 8 marca 2016 22:59

Oferta pracy w Norwegii bez znajomości języka, od zaraz przy pakowaniu mięsa. Miejsce zatrudnienia znajduje się w Sarpsborg, tam też zorganizowane jest zakwaterowanie. Dostępne są dwa wolne wakaty.

Stanowisko: pracownik pakujący.

Zarobki: 166,80 NOK za godzinę.

Miejsce zatrudnienia: Sarpsborg, Norwegia.

Zadania na stanowisku:

  • pakowanie mięsa do pojemników zgodnie z określoną wagą;
  • praca odbywa się przy taśmie produkcyjnej, na stojąco;
  • pracownicy wykonują zadania w przeznaczonej do tego odzieży ochronnej.

Oczekiwania wobec kandydata:

  • znajomość języka angielskiego lub norweskiego pozwalająca na swobodną komunikację (rozmowa odbędzie się, w którymś z tych języków);
  • aktualna książeczka sanepidu;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • możliwość pracy przez co najmniej pół roku;
  • sprawność fizyczna i dobre zdrowie;
  • doświadczenie będzie plusem;
  • odpowiedzialne i rzetelne podejście do obowiązków.

Zapewniamy:

  • płatne zakwaterowanie (koszt ok.3000 – 4000 NOK miesięcznie);
  • pracę w oparciu o umowę z norweską agencją;
  • wsparcie w sprawach natury formalnej;
  • dostępna jest zaliczka po pierwszym tygodniu pracy;
  • opcję dodatkowo płatnych nadgodzin dla osób chętnych;
  • stabilne i legalne zatrudnienie.

Dla kandydatów:
Zapraszamy do wysyłania aplikacji w języku angielskim pod adres mailowy:

norjobber-as@outlook.com

W temacie prosimy wpisać: „Pakowanie mięsa Sarpsborg 03/2016”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-praca-w-norwegii-przy-pakowaniu-miesa-bez-znajomosci-jezyka-sarpsborg/

Uwaga od administracji: ogłoszenie bez podanego certyfikatu agencji – prosimy zachować ostrożność.

ID ogłoszenia: 31356df059b1302c