172,40 NOK za godz.

Ogłoszenie pracy w Norwegii od zaraz Oslo bez języka produkcja kremu czekoladowego

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Oslo
  • Długość umowy: 4 miesiące
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 19 maja 2016 23:22

Oferta pracy w Norwegii na produkcji kremu czekoladowego od zaraz. Zatrudnienie w Oslo bez znajomości języka norweskiego i doświadczenia z zakwaterowaniem bezpłatnym niedaleko fabryki.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Miejsce pracy: Oslo, Norwegia.

Stawka godzinowa: 172,40 NOK za godzinę.

Początek pracy: maj/czerwiec.

Zadania na stanowisku pracy:

  • zadania wykonuje się przy linii produkcyjnej;
  • obsługa maszyn produkcyjnych;
  • kontrolowanie jakości;
  • nieskomplikowane prace na magazynie;
  • zadania będą przydzielane według indywidualnych predyspozycji.

Wymagania:

  • język angielski pozwalający na swobodną komunikację;
  • umiejętność szybkiej nauki;
  • logiczne myślenie;
  • możliwość pracy przez co najmniej 4 miesiące;
  • umiejętność szybkiej i skutecznej pracy;
  • dokładność i sumienność;
  • predyspozycje do pracy w zespole;
  • doświadczenie na produkcji spożywczej będzie mile widziane;

Zapewniamy:

  • bezpłatne zakwaterowanie w bardzo dobrych warunkach;
  • szkolenie pracownicze;
  • zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy;
  • legalną umowę o pracę opartą na niemieckim prawie;
  • wsparcie polskiego rezydenta za granicą;
  • przyjazne warunki.

Dla kandydatów:
Zapraszamy do wypełnienia formularza na stronie:

Należy zaznaczyć posadę: „Praca na produkcji kremu czekoladowego Oslo 2016″.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-jezyka-dam-prace-w-norwegii-przy-produkcji-kremu-czekoladowego-od-zaraz-oslo/

ID ogłoszenia: 260573df3187e695