10,80 euro brutto na godzinę

Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz przy pakowaniu kosmetyków bez języka Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 10 lutego 2017 03:29

Praca w Niemczech dla kandydatów bez znajomości języka i doświadczenia przy pakowaniu perfum. Zatrudnienie możliwe od zaraz w fabryce z Kolonii na stanowisku pakowacza.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce zatrudnienia: Kolonia, Niemcy

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: 10,80 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała głównie na pakowaniu kosmetyków – kredek, tuszy, pudrów, bronzerów, itd.
  • zadaniem pracownika będzie kontrolowanie jakości nadruków oraz szczelności opakowań opuszczających produkcję
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się zapakowywaniem kosmetyków do pudełek, następnie w większe kartony oraz na palety

Wymagania:

  • staranność i dokładność
  • dobra kondycja
  • zdolność pracy w szybkim tempie
  • niekaralność
  • dużą zaletą będzie posiadanie doświadczenie
  • zręczność

Oferujemy:

  • atrakcyjne zarobki wypłacane w terminie
  • zakwaterowanie w jednoosobowym pokoju z dostępem do łazienki i kuchni w cenie 200 euro za miesiąc

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o wysyłanie zgłoszeń wraz z CV, LM oraz danymi osobowymi na adres:

arbeiteinstellen@job4u.com z dopiskiem: „Pakowanie kosmetyków, Kolonia”

W wiadomości należy umieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-oferta-pracy-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-kolonia-pakowanie-kosmetykow/

ID ogłoszenia: 698589ce29a7297f