10,50 euro/h brutto

Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz przy pakowaniu kawy bez języka Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 13 maja 2017 20:57

Zatrudnimy od zaraz w zakładzie z Kolonii 3 Polaków bez znajomości języka. Oferta pracy w Niemczech przy pakowaniu promocyjnych zestawów ze słoikiem kawy i kubkiem.

Stanowisko: pakowacz

Lokalizacja: Kolonia, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 10,50 euro za godzinę brutto

Liczba wakatów: 3

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na pakowaniu kawy oraz kubka z logo w zestawy promocyjne

Wymagania:

  • gotowość natychmiastowego podjęcia pracy w Niemczech
  • zręczność
  • możliwość przyjechania własnym samochodem
  • zdolność efektywnej pracy w szybkim tempie
  • pracowitość i zaangażowanie
  • brak spóźnień
  • status osoby niekaranej
  • możliwość wypracowywania nadgodzin

Oferujemy:

  • darmowe zamieszkanie w hotelu pracowniczym blisko zakładu
  • pracę tymczasową do końca czerwca 2017
  • pomoc konsultanta na miejscu
  • zatrudnienia w oparciu o umowę na czas określony
  • możliwość otrzymania zaliczki po tygodniu pracy
  • brak opłat rekrutacyjnych

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o wysyłanie zgłoszeń, najlepiej w języku niemieckim na adres:

dringende-arbeit@europe.com z dopiskiem „pakowanie_kawy/05/17″

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-dam-prace-w-niemczech-pakowanie-kawy-od-zaraz-kolonia/

ID ogłoszenia: 82459170960aa69a