1450 euro miesięcznie brutto

Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz bez języka przy pakowaniu Berlin przekąski słone

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Opublikowany: 17 lutego 2016 20:49

Fabryka przekąsek słonych takich jak czipsy, krakersy i paluszki, poszukuje pracowników na stanowisko pakowaczy od zaraz w Berlinie. Ciekawa praca w Niemczech bez znajomości języka z satysfakcjonującym wynagrodzeniem.

Stanowisko: pakowacz/pakowaczka.

Lokalizacja: Niemcy, Berlin.

Pensja: 1450 euro miesięcznie brutto.

Zadania na stanowisku:

  • praca przy taśmie produkcyjnej;
  • pakowanie przekąsek słonych według zadanej wagi;
  • kontrola jakości opakowań;
  • utrzymanie porządku na miejscu pracy;
  • pakowanie gotowych paczek do pudeł i przenoszenie.

Wymagamy:

  • mile widziane doświadczenie na produkcji spożywczej;
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz;
  • aktualne badania sanepidu;
  • umiejętność szybkiej nauki;
  • odpowiedzialne podejście do wykonywanych obowiązków;
  • punktualność, uczciwość;
  • motywacja do osiągania dobrych wyników.

Zapewniamy:

  • możliwość bezpłatnego zamieszkania w hotelu roboczym lub pokój jednoosobowy w mieszkaniu za 250 euro miesięcznie;
  • pracę zmianową;
  • odzież roboczą;
  • rzetelne szkolenie;
  • pomoc we wdrożeniu się w obowiązki i zaaklimatyzowaniu;
  • umowę o pracę na legalnych zasadach.

Dla kandydatów:
CV ze zdjęciem oraz kilka słów o sobie prosimy wysyłać pod adres mailowy:
W tytule wiadomości należy umieścić: „Niemcy praca pakowanie słonych przekąsek, Berlin 2016″

Neue Arbeit GmbH
Wilhelminenhofstraße 63, 12459 Berlin
neuearbeit@berlin.com

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-praca-w-niemczech-od-zaraz-berlin-pakowanie-przekasek/

ID ogłoszenia: 28656c45cbade75a