1680 Euro brutto miesięcznie

Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz bez języka produkcja napojów Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 13 października 2016 01:55

Oferta zatrudnienia od zaraz w fabryce napojów z Bremen. Praca w Niemczech dostępna dla osób bez znajomości języka na produkcji energetyków oraz izotoników.

Stanowisko: pracownik produkcji

Lokalizacja: Bremen, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 1680 euro miesięcznie brutto

Opis stanowiska:

  • praca na linii produkcyjnej polega na obsłudze urządzeń produkcyjnych po wcześniejszym szkoleniu
  • pracownik wykonuje także czynności związane z paletowaniem towarów

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • dobre zorganizowanie własnej pracy
  • szybkie uczenie się
  • sumienne podejście do zadań
  • zdolność pracy w grupie
  • chęć do pracy i zaangażowanie

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę na zasadach obowiązujących w Niemczech
  • wsparcie polskiego rezydenta
  • szkolenia na stanowisku pracy
  • zatrudnienie dla par
  • mieszkanie płatne w cenie 150 euro miesięcznie lub 250 euro za lokum o podwyższonym standardzie

Aplikacja:

Szanowni kandydaci zgłoszenia wraz z CV oraz LM należy wysłać na adres: arbeiteinstellen@job4ucom, z dopiskiem w tytule „Praca w Niemczech na produkcji napojów izotonicznych, Bremen”. W wiadomości należy umieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bremen-dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-od-zaraz-produkcja-izotonikow/

ID ogłoszenia: 28557fead2fd3693

ilość wszystkich wyświetleń: 2358, dzisiaj: 1