9,50 € brutto za godzinę

Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz bez języka Bremen pakowanie kosmetyków

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen
  • Opublikowany: 17 marca 2016 22:20

Oferta pracy w Niemczech od zaraz, przy pakowaniu kosmetyków na produkcji. Zatrudnienie w Bremen bez znajomości języka dla Polaków. Początkowo podpisywana jest umowa na 3-miesięczny okres próbny.

Stanowisko: pakowacz.

Wynagrodzenie: 9,50 euro za godzinę brutto.

Miejsce zatrudnienia: Bremen, Niemcy.

Numer referencyjny: pakowaniekosmetyków03/16

Zakres obowiązków:

  • praca dobywa się przy linii produkcyjnej w pozycji stojącej;
  • pakowanie kosmetyków do pudełek;
  • naklejanie kodów oraz etykiet;
  • kontrola jakości opakowań oraz produktów.

Wymagania:

  • umiejętność szybkiej pracy;
  • sprawne dłonie;
  • spostrzegawczość, bystrość;
  • dobry stan zdrowia – szczególnie brak uczuleń;
  • doświadczenie w pracy przy taśmie będzie zaletą;
  • dobra organizacja pracy własnej;
  • odpowiedzialność, sumienność.

Zapewniamy:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz;
  • comiesięczne pensje;
  • umowę o pracę na czas określony;
  • płatne zakwaterowanie;
  • szkolenie wprowadzające;
  • opiekę polskiego managera.

Dla kandydatów:
CV ze zdjęciem (najlepiej w języku niemieckim) prosimy wysyłać pod adres: dringende@europe.com
W tytule wiadomości prosimy wpisać: „pakowaniekosmetyków03/16″.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-bremen-od-zaraz-pakowanie-kosmetykow/

ID ogłoszenia: 94756eb1a658280b