11 euro/h brutto

Ogłoszenie pracy w Niemczech bez języka przy pakowaniu perfum od zaraz Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen
  • Długość umowy: praca tymczasowa
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 1 czerwca 2017 00:06

Atrakcyjna oferta tymczasowej pracy w Niemczech przy pakowaniu kosmetyków. Zatrudnimy od zaraz w fabryce z Bremen Polaków bez znajomości języka na okres około 6 tygodni.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce pracy: Bremen, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 11 euro za godzinę pracy

Liczba miejsc: 5

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika będzie rozpakowywanie oraz ponowne pakowanie butelek z perfumami
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się również zakładaniem zabezpieczeń

Wymagania:

  • dobra kondycja
  • zdolność pracy w szybkim tempie
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz na okres 6 tygodni
  • zaangażowanie i pracowitość
  • status osoby niekaranej
  • dokładne wykonywanie obowiązków

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę tymczasową
  • bezpłatne zakwaterowanie na czas trwania zatrudnienia
  • pracę na 6 tygodni bez możliwości przedłużenia współpracy
  • możliwość uczestniczenia w innych projektach organizowanych przez agencję dla najlepszych pracowników
  • opiekę konsultanta na miejscu

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą pracy zachęcamy do przesyłania zgłoszeń z CV, LM oraz danymi osobowymi na adres:

arbeiteinstellen@job4u.com z dopiskiem: „Perfumy, Bremen”

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-pakowanie-perfum-bremen/

ID ogłoszenia: 942592f06fe92811