do uzgodnienia

Ogłoszenie pracy w Holandii pakowanie sera bez języka od zaraz Lopik

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Lopik
  • Długość umowy: brak informacji
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 27 maja 2016 18:21

Aktualna praca w Holandii przy pakowaniu sera, bez znajomości języka. Fabryka z Lopik zatrudni Polaków od zaraz. Zakwaterowanie jest zorganizowane przez pracodawcę za niewielką opłatą.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Lopik, Holandia.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Zakres obowiązków:

  • przeprowadzanie kontroli jakości;
  • pakowanie sera przy taśmie;
  • przygotowanie wyrobów do wysyłki;
  • obowiązki w ciągu dnia pracy przydziela manager.

Wymagania:

  • mobilność – możliwość przyjechania własnym autem;
  • elastyczność czasowa;
  • samodzielność;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • umiejętność dynamicznej pracy;
  • sumienność i odpowiedzialność;
  • zaangażowanie w obowiązki;
  • umiejętność dostosowania się do regulaminów i procedur obowiązujących w fabryce.

Oferujemy:

  • umowę o pracę wraz ze składkami i ubezpieczeniem;
  • profesjonalne szkolenie;
  • możliwość awansu;
  • zarobki na wysokim poziomie;
  • dobre warunki pracy oraz zgrany i miły zespół.

Dla kandydatów:
Prosimy o wysyłanie aplikacji za pośrednictwem poniższej strony:

http://www.infopraca.pl/praca/pakowanie-sera/lopik-holandia/13085082 prosimy kliknąć „Aplikuj”.

Odpowiemy tylko na niektóre zgłoszenia.

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/praca-holandia-od-zaraz-przy-pakowaniu-sera-bez-znajomosci-jezyka-lopik/

ID ogłoszenia: 78457483166d24f8