9,80 euro za godzinę

Fizyczna praca w Holandii od zaraz bez znajomości języka magazyn Venlo

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Venlo
  • Opublikowany: 23 marca 2016 23:49

Magazyn logistyczny w Venlo przyjmie osoby na stanowisko koordynatora zadań. Aktualna, fizyczna praca w Holandii od zaraz, bez znajomości języka. Jest to stanowisko wymagające dobrej organizacji i odpowiedzialności.

Stanowisko: koordynator prac magazynowych.

Lokalizacja: Venlo, Holandia.

Stawka godzinowa: 9,80 euro brutto.

Opis stanowiska pracy:
pracownik będzie odpowiadał za koordynowanie prac na magazynie z warzywami i owocami. Głównym zadaniem będzie przydzielanie obowiązków pracownikom na paleciakach, oraz weryfikacja, czy zostały dobrze wykonane.

Oczekiwania:

  • doświadczenie na stanowisku kierowniczym;
  • kontaktowość, kultura osobista;
  • umiejętność sprawnego planowania działań;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub holenderskiego;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • zaletą będzie posiadanie uprawnień na wózki widłowe;
  • odpowiedzialne podejście do zadań.

Zapewniamy:

  • umowę o pracę na długi czas;
  • bardzo dobre zarobki;
  • zakwaterowanie i ubezpieczenie płatne;
  • dojazdy do pracy;
  • możliwość rozwoju osobistego;
  • kierownicze stanowisko.

Aplikacje:
Szanowni kandydaci zapraszamy do wysyłania CV pod adres:

planning@verbeekuitzendbureau.com

W tytule prosimy wpisać „magazyn”.

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/magazynier-pracownik-logistyczny-praca-holandia-z-j-angielskim-venlo/

ID ogłoszenia: 54356f2947698a9a