do uzgodnienia

Ogłoszenie pracy w Holandii od zaraz bez języka Eindhoven produkcja dań gotowych

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Eindhoven
  • Długość umowy: praca tymczasowa
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 16 czerwca 2016 23:38

Zatrudnimy od zaraz Polaków bez znajomości języka na produkcję dań gotowych w fabryce z Eindhoven. Oferta pracy w Holandii bez doświadczenia na podobnym stanowisku.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Miejsce zatrudnienia: Eindhoven, Holandia.

Zarobki: do uzgodnienia.

Zadania na stanowisku:

  • praca zorganizowana jest na zmiany;
  • pomoc w zadaniach produkcyjnych;
  • pakowanie gotowych dań;
  • naklejanie etykiet;
  • umieszczanie wyrobów w skrzynkach.

Wymagania wobec kandydatów:

  • umiejętność pracy według ścisłych procedur;
  • przestrzeganie zasad higieny;
  • mile widziane zaświadczenie o niekaralności;
  • energiczność, bystrość;
  • umiejętność działania w grupie;
  • zaletą będzie komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia na dłużej;
  • mile widziane doświadczenie, jednak nie jest ono wymagane.

Zapewniamy:

  • wysokie zarobki;
  • holenderską umowę o pracę tymczasową;
  • płatne zakwaterowanie;
  • wsparcie we wszelkich formalnościach;
  • wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym.

Aplikacje:
Osoby zainteresowane zapraszamy do wysyłania CV w języku angielskim pod adres mailowy:

info@hobij.pl

W tytule wiadomości prosimy wpisać: PAKOWANIE POSIŁKÓW.

Źródło: http://www.praca4u.net/pakowanie-zywnosci-gotowych-posilkow-eindhoven-id367302.html

ID ogłoszenia: 6305762fffea0525