do uzgodnienia

Ogłoszenie pracy w Holandii bez znajomości języka od zaraz produkcja rowerów

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Holandia
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 31 października 2016 23:28

Oferta pracy w Holandii dla osób bez znajomości języka na produkcji rowerów. Zatrudnienie możliwe od zaraz przy składaniu i montażu części z zakwaterowaniem oferowanym odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji

Lokalizacja: Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: do uzgodnienia

Opis stanowiska:

  • jest to praca na różnych działach fabryki zajmującej się produkcją rowerów
  • zadaniem pracownika jest montaż części rowerowych takich jak pedały, koła, hamulce oraz wkładanie kabli hamulcowych we wnętrze ram

Wymagania:

  • zręczność i umiejętności techniczne
  • dokładne i staranne wykonywanie zadań
  • motywacja do pracy
  • sumienność i zaangażowanie
  • język angielski na poziomie komunikatywnym

Oferujemy:

  • zatrudnienie na min. rok z możliwym przedłużeniem
  • pomoc koordynatora mówiącego po polsku
  • dojazdy do pracy
  • pracę na cały etat
  • zakwaterowanie zorganizowane na miejscu

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, jeżeli jesteście zainteresowani ofertą pracy zachęcamy do aplikowania za pomocą formularza znajdującego się na stronie: http://www.pracuj.pl/praca/pracownik-produkcyjny-przy-skladaniu-rowerow-holandia,oferta,4881043

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-holandii-od-zaraz-na-produkcji-rowerow-bez-znajomosci-jezyka/

ID ogłoszenia: 4755817ad030b24a