9,95 euro/h brutto

Ogłoszenie pracy w Holandii bez języka pakowanie czekolady od zaraz 2017 Zwolle

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Zwolle
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 3 lipca 2017 03:56

Poszukujemy kandydatów bez znajomości języka do zatrudnienia w fabryce czekolady ze Zwolle. Od zaraz dobrze płatna praca w Holandii 2017 przy pakowaniu czekoladowych wyrobów

Stanowisko: pakowacz

Lokalizacja: Zwolle, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 9,95 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca w fabryce zajmującej się produkcją wyrobów z czekolady
  • zadaniem pracownika będzie pakowanie przy linii tabliczek czekolady oraz innych produktów czekoladowych

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia zatrudnienia od zaraz
  • motywacja do pracy
  • sumienność i pracowitość
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków

Oferujemy:

  • możliwość skorzystania z wyżywienia w przystępnej cenie
  • zakwaterowanie w komfortowych warunkach z dostępem do wifi
  • transport do pracy i z powrotem
  • szansę na dłuższe zatrudnienie w Holandii
  • możliwość pobrania zaliczki po przepracowanym tygodniu
  • ubezpieczenie dla pracowników

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zapraszamy do aplikowania za pomocą formularza znajdującego się na stronie:

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-holandia-bez-znajomosci-jezyka-przy-pakowaniu-czekolady-zwolle/

ID ogłoszenia: 716595534a3757f6