do uzgodnienia

Ogłoszenie pracy w Holandii bez języka produkcja kosmetyków Tilburg

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Tilburg
  • Opublikowany: 31 marca 2016 22:06

Poszukujemy pracowników na produkcję kosmetyków w Tilburgu od 22 kwietnia 2016. Praca w Holandii dla Polaków bez znajomości języka. Ciekawa oferta z dobrym wynagrodzeniem oraz możliwością rozwoju.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Miejsce zatrudnienia: Holandia, Tilburg.

Zarobki: do uzgodnienia.

Początek pracy: 22 kwietnia 2016.

Zadania na stanowisku:

  • kontrolowanie jakości;
  • pomoc przy produkcji kosmetyków takich jak żele pod prysznic, pianki do włosów, lakiery, szampony itp;
  • wypakowywanie produktów przy taśmie;
  • paletowanie;
  • przygotowanie towarów do wysyłki;
  • zadania zlecane przez kierownika.

Wymagania:

  • plusem będzie posiadanie prawa jazdy kat.B;
  • dobra znajomość języka angielskiego;
  • odpowiedzialne podejście do zadań;
  • skrupulatność, sumienność;
  • umiejętność szybkiej pracy;
  • punktualność i bezproblemowość.

Oferujemy:

  • holenderską umowę o pracę;
  • możliwość skorzystania z zakwaterowania i transportu agencyjnego;
  • perspektywę podwyżki i rozwoju zawodowego;
  • szkolenie dla pracowników;
  • przyjazną pracę i zespół.

Aplikacje:
Zapraszamy do składania aplikacji poprzez wypełnienie formularza na stronie www:

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-holandii-przy-produkcji-kosmetykow-tilburg-22-kwietnia-2016/

ID ogłoszenia: 83356fd6f6b423c8

ilość wszystkich wyświetleń: 395, dzisiaj: 2