128 NOK/h brutto

Ogłoszenie pracy w Danii 2018 od zaraz na produkcji jogurtów bez języka Kopenhaga

  • Kraj: Dania
  • Miasto: Kopenhaga
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 5 maja 2017 03:29

Aktualna propozycja zatrudnienia w zakładzie z Kopenhagi na produkcji jogurtów i serków. Od zaraz oferta pracy w Danii 2018 dla Polaków bez znajomości języka na dłuższy okres.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce zatrudnienia: Kopenhaga, Dania

Start: od zaraz

Stawka godzinowa: 128 DKK brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca w zakładzie zajmującym się produkcją jogurtów i serków homogenizowanych
  • zadaniem pracownika będzie obsługa, czyszczenie i konserwacja maszyn produkcyjnych oraz utrzymywanie porządku na stanowisku pracy
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się odmierzaniem i mieszaniem surowców zgodnie z regulaminem i przepisami BHP

Wymagania:

  • dokładne i staranne wykonywanie zadań
  • szybkie uczenie się
  • świetne zorganizowanie
  • zdolność pracy w grupie
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy

Oferujemy:

  • niedrogie zamieszkanie za 2500 DKK od osoby
  • pracę od zaraz w innowacyjnym zakładzie produkcyjnym
  • pomoc polskiego rezydenta na miejscu
  • zatrudnienie w stałych godzinach
  • szansę na dłuższą współpracę

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń z CV na adres:

Arbejdetilbyde@sol.dk

Wiadomość prosimy zatytułować: Produkcja jogurtów, Kopenhaga

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/praca-dania-od-zaraz-kopenhaga-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-jogurtow/

ID ogłoszenia: 617590b6966cce82