8,00 GBP za godzinę brutto

Ogłoszenie pracy w Anglii od zaraz na produkcji oświetlenia Londyn

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Londyn
  • Znajomość jęzka: Podstawowa
  • Opublikowany: 2 marca 2016 00:52

Aktualna oferta pracy w Anglii od zaraz na produkcji artykułów oświetleniowych w Londynie. Zatrudnienie dla Polaków bez doświadczenia, z podstawową znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Zarobki: 8,00 funtów za godzinę brutto.

Lokalizacja pracy: Londyn, Wielka Brytania.

Opis stanowiska:
pracownik będzie wykonywał zadania z zakresu produkcji artykułów oświetleniowych (lamp, żarówek), takie jak montaż elementów przy linii produkcyjnej i kontrola jakości produktów. Obowiązkiem pracownika będzie również utrzymanie porządku na stanowisku pracy.

Praca odbywa się na 3 zmiany.

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • znajomość języka w stopniu podstawowym;
  • odpowiedzialne i uczciwe podejście do zadań;
  • sprawność fizyczna i dobre zdrowie;
  • dobra sprawność manualna;
  • umiejętność skupienia, precyzja;
  • doświadczenie będzie plusem, ale nie jest wymagane.

Gwarantujemy:

  • wysokie wynagrodzenie;
  • rzetelne przeszkolenie;
  • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia;
  • dodatki do stawki podstawowej;
  • pomoc w kwestiach związanych z zatrudnieniem.

Dla kandydatów:

CV lub ewentualne pytania prosimy kierować pod adres:

tomaszwieczorek@gmx.com

Informujemy, że odpowiemy wyłącznie na wybrane aplikacje.

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/dam-prace-w-anglii-od-zaraz-na-produkcji-oswietlenia-w-londynie-z-podstawowym-jezykiem/

ID ogłoszenia: 40056d61e83ab9c1

ilość wszystkich wyświetleń: 708, dzisiaj: 1